Kadra instruktorska

Kadra instruktorska

ROYAL FITNESS PLANET OŚRODEK LUDZI POŁĄCZONYCH PASJĄ DO FITNESSU

Nasi instruktorzy uczą innych prowadzić zajęcia, czy może być lepsza rekomendacja ich kwalifikacji ?

Instruktorzy Royal Fitness Planet prowadzą zajęcia na wysokim poziomie, poprawnie metodycznie, zgodnie z wymogami najnowszych trendów fitness & wellness. Mają możliwość kształcić się pod okiem szkoleniowców i prezenterów fitness , którzy prowadzą w Naszym klubie szkolenia i kursy weekendowe. Nasze zajęcia zawsze są przemyślane, przygotowane poprawnie technicznie i metodycznie poprowadzone.
Ćwicząc z Nami zawsze możesz spodziewać się nowości!!!, Jesteśmy ambitnym zespołem, który chce dzielić się z Tobą pasją fitness. Liczymy na wymagających klientów chcących ćwiczyć z Nami na poziomie. Zapraszamy na zajęcia

Katarzyna Przychocka – Kusek
Kasiamałe

Wieloletni Szkoleniowiec AFP, prezenter, instruktor z przygotowaniem pedagogicznym, założyciel szkoły Akademia Fitness Planet. Właściciel klubu Fitness Planet we Wrocławiu. Ukończone studia na Wrocławskiej AWF specjalność: promocja zdrowia, podyplomowe studia Fizjoterapia, dyplomowany instruktor rekreacji ruchowej, dyplomowany instruktor sportu w kulturystyce.

Jest twórcą i nauczycielem wielu autorskich programów fitness (program Instruktor Basic Aerobik, Instruktor Fitness Shape, Instruktor Fitness Dance, program Fit Ball & Io Ball, program Flow & Zdrowy kręgosłup, program AFP Bosu, program AFP Body Tube, program “New fitness style”, program Latino Fun, program Freestyler, program Formy Mentalne Fitness) Cechuje ją wyjątkowa umiejętność uczenia innych przekazuje swoją wiedzę dla przyszłych i pracujących w zawodzie instruktorów co z powodzeniem jest wykorzystywane w wielu klubach w Polsce, w szkołach i wyższych uczelniach.

 

"Dopóki walczysz... jesteś zwycięzcą.."

mgr EDYTA FILIPIEC
edyta
Specjalistka form Latino fitness, Fit Ball, Freestyler. Autorka programu Salsa Aerobik,

mgr. Fizjoterapii z przygotowaniem pedagogicznym AWF Wrocław.

Wieloletnia tancerka tańca towarzyskiego.

Wszechstronny instruktor fitness z 10 letnim doświadczeniem. Dobrze czuje się w formach wzmacniających, ale jej największą miłością są zajęcia taneczne. Swoją energią, pogodnym nastawieniem z łatwością zjednuje sobie klientów i uczniów, którzy cenią sobie jej pomysłowość oraz super atmosferę na zajęciach.

Fitness dla Edyty, to nie tylko praca, ale przede wszystkim hobby oraz możliwość kontaktu z ludźmi, którzy tak jak ona uwielbiają ruch i profesjonalny trening.